Lokalita Dubňany

Projekt RESIDENCE DUBŇANSKÝ HÁJ se nachází v jedinečné lokalitě v těsné blízkosti okresního města Hodonín, který je vzdálený od města Dubňany 8 km. Město má v současné době 6700 obyvatel a katastr zaujímá plochu 2700 ha.

Sportovní a rekreační využití všem věkovým skupinám poskytuje venkovní, víceúčelový, sportovní areál pro neformální aktivity široké veřejnosti.

Nové sportovní centrum nabízí velké množství sportovního vyžití pro všechny občany města. Na relativně malé ploše je umístěno velké množství sportovišť: squash, stolní tenis, posilovna, bowling, tenisová hala, hřiště na košíkovou, volejbal ...

V blízkosti se nachází:  fotbalové hřiště s umělou trávou, běžecká dráha s doskočištěm a osvětlením, dětský koutek, víceúčelová sportovní plocha, In-line dráha a cyklostezka Mutěnka, opravené koupaliště s dvěma bazény a tobogánem, , les ....

Přímo ve městě Dubňany je řada kulturních a sportovních spolků: např. fotbalový klub, kynologie, floorbal, basketbal, stolní tenis, šachy, modelářský klub, klub pro mládež, jezdecký klub, skaut, šipky, centrum pro maminky s dětmi  aj.

Fotogalerie okolí projektu